bez prowizji
dom na sprzedaż - Głogów, Nosocice

Głogów, Nosocice
dom na sprzedaż

BLU-DS-839

Głogów, sala bankietowa/dom weselny, zapleczem hotelowym, pow. działki 1300m2, pow. sali 304m2, ogród, parking, sprzedaż 3 650 000zł, Oferta BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Sprawdzony i gotowy do przejęcia biznes z potencjałem inwestycyjnym Sala bankietowa Glamour ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 300 m²
Piętro
parter
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
2 807,69 zł
cena 3 650 000
dom na sprzedaż - Głogów, Nosocice
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Głogów (gw), Serby

Głogów (gw), Serby
obiekt na sprzedaż

BLU-BS-838

Głogów, Serby, stacja paliw z dużym terenem do inwestycji, 7166m2, sprzedaż, 4 200 000zł BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie pomysł — to gotowy, działający dochód. Stabilny rynek, stały popyt ...

Powierzchnia
7 166,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 166 m²
Cena za m2
586,10 zł
cena 4 200 000
obiekt na sprzedaż - Głogów (gw), Serby
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Głogów

Głogów
dom na sprzedaż

BLU-DS-837

Głogów, Ruszowice , ul. Cisawa, dom 154m2, 4 pokoje, 2 łazienki, 2 garaże 36m2, działka 12 ar, sprzedaż, 1189 900 zł cena podlega negocjacji*  Wymarzony dom w "stylu prowansalskim" dla wymagających klientów, ceniących jakość i komfort oraz relaks we własnym domu ...

Powierzchnia
190,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 262,63 zł
cena 1 189 900
dom na sprzedaż - Głogów

Głogów, Chrobry
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-835

Głogów, osiedle Chrobry, 3 pokoje, 63m2, balkon, piwnica, 379 000zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m², położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane w samym centrum miasta. To doskonała propozycja dla osób, ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 959,12 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Chrobry
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Żukowice, Nielubia

Żukowice, Nielubia
dom na sprzedaż

BLU-DS-831

Nielubia, gmina Żukowice, budynki 7 mieszkań , stodoła, łącznie o powierzchni 550m2, działka 20,04ar sprzedaż 650  000 zł Szukasz wyjątkowego miejsca pod inwestycję na wynajem lub do zamieszkania. Cenisz sobie dobry dojazd na S3, do Głogowa, Polkowic oraz pozostałych ...

Powierzchnia
550,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 004 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 181,82 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Żukowice, Nielubia
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Głogów

Głogów
lokal na sprzedaż

BLU-LS-830

Głogów, Grodziec Mały, Fortyfikacja Fort Luneta nad "jeziorem Zamkowym", z gruntem o powierzchni 5,56 ha, sprzedaż  ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ? ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ Oferujemy do sprzedaży, jedyną w Polsce fortyfikację o nazwie: FORT LUNETA "nad ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
55 600 m²
Cena za m2
6,67 zł
cena 10 000
lokal na sprzedaż - Głogów
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem