oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Kopernik

Głogów, Kopernik
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-843

Głogów, osiedle Kopernik, ulica Oriona, 3 pokoje, balkon, rolety zewnętrzne, 7 piętro, podjazd dla niepełnosprawnych, winda z poziomu 0, 355 000zł, sprzedaż Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m², usytuowane na 7 piętrze w zadbanym wieżowcu z nowoczesną ...

Powierzchnia
54,70 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 489,95 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Kopernik
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Hutnik

Głogów, Hutnik
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-842

Głogów, Hutnik, Obrońców Pokoju, mieszkanie, 2 pok, 41,50m2, I p, sprzedaż 234 000 zł CENA PODLEGA NEGOCJACJI* Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania w stanie do zamieszkania lub pod inwestycje na wynajem? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania W ofercie 2 pokojowe ...

Powierzchnia
41,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 638,55 zł
cena 234 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Hutnik
nowa oferta
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
dom na sprzedaż

BLU-DS-841

Lubin, Osiedle Małomickie ,dom 131m2, 4 pokoje, działka 300m2, sprzedaż, 1185 000 zł cena podlega negocjacji* Wymarzony dom w "stylu włoskim" dla osób ceniących jakość oraz spokój, relaks we własnym domu, ogrodzie, spacery w pobliskim lesie, Dobry dojazd do centrum, ...

Powierzchnia
131,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 045,80 zł
cena 1 185 000
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Głogów, Nosocice

Głogów, Nosocice
obiekt na sprzedaż

BLU-BS-840

Głogów, stacja paliw z terenem do inwestycji, 750m2, sprzedaż, 3 350 000zł Oferta BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie pomysł — to gotowy, dochodowy biznes. Stabilny rynek, stały popyt i ...

Powierzchnia
750,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
750 m²
Cena za m2
4 466,67 zł
cena 3 350 000
obiekt na sprzedaż - Głogów, Nosocice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Głogów, Nosocice

Głogów, Nosocice
dom na sprzedaż

BLU-DS-839

Głogów, sala bankietowa/dom weselny, zapleczem hotelowym, pow. działki 1300m2, pow. sali 304m2, ogród, parking, sprzedaż 3 650 000zł, Oferta BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Sprawdzony i gotowy do przejęcia biznes z potencjałem inwestycyjnym Sala bankietowa Glamour ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 300 m²
Piętro
parter
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
2 807,69 zł
cena 3 650 000
dom na sprzedaż - Głogów, Nosocice
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Głogów (gw), Serby

Głogów (gw), Serby
obiekt na sprzedaż

BLU-BS-838

Głogów, Serby, stacja paliw z dużym terenem do inwestycji, 7166m2, sprzedaż, 4 200 000zł BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie pomysł — to gotowy, działający dochód. Stabilny rynek, stały popyt ...

Powierzchnia
7 166,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 166 m²
Cena za m2
586,10 zł
cena 4 200 000
obiekt na sprzedaż - Głogów (gw), Serby
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem