Pęcław, Wojszyn
działka na sprzedaż

BLU-GS-829

Głogów, gmina Pęcław, Wojszyn, DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ–WOJSZYN  Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu lub dobrej inwestycji? Na sprzedaż 3 działki budowlane w świetnej lokalizacji w Wojszynie. Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane 234/8 o powierzchni ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 60 000
działka na sprzedaż - Pęcław, Wojszyn
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Śródmieście

Głogów, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-828

Głogów, Aleja Wolności nr 4, mieszkanie 3 pokoje, 75m2, 1 piętro, sprzedaż, 360 000 zł NOWA CENA* W ofercie sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na Ip w samym centrum Głogowa Mieszkanie jest umeblowane, 3 niezależne pokoje, osobna kuchnia z ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 800,00 zł
cena 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Śródmieście
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Hutnik

Głogów, Hutnik
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-827

Głogów, Osiedle Hutnik, ul. Norwida, mieszkanie, 3 pokoje, 63,50m2, sprzedaż 405 000 zł *CENA PODLEGA NEGOCJACJI W ofercie sprzedaży rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, otoczone zielenią, w sąsiedztwie pięknego parku Nad strumykiem. Mieszkanie dwustronne, ...

Powierzchnia
63,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 377,95 zł
cena 405 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Hutnik
bez prowizji
dom na sprzedaż - Kotla, Krzekotówek

Kotla, Krzekotówek
dom na sprzedaż

BLU-DS-826

Głogów, Krzekotówek, dom piętrowy, 5 pokoi, 144m2, działka ok 7ar,garaż, stan deweloperski, 610 000zł, sprzedaż BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO LUKSUSOWY DOM JEDNORODZINNY W OTOCZENIU NATURY – KRZEKOTÓWEK, BLISKO GŁOGOWA-  Odkryj miejsce, w którym komfort spotyka naturę.  Na ...

Powierzchnia
144,80 m2
Powierzchnia działki [m2]
770 m²
Cena za m2
4 212,71 zł
cena 610 000
dom na sprzedaż - Kotla, Krzekotówek
bez prowizji
dom na sprzedaż - Kotla, Krzekotówek

Kotla, Krzekotówek
dom na sprzedaż

BLU-DS-824

Głogów, Krzekotówek, dom parterowy, 4 pokoje, 122m2, działka ok 7ar,garaż, stan deweloperski, 600 000zł, sprzedaż BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, zlokalizowany na prestiżowym, kameralnym osiedlu Dębowy Park ...

Powierzchnia
122,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
770 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 918,03 zł
cena 600 000
dom na sprzedaż - Kotla, Krzekotówek
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Włoszakowice

Włoszakowice
dom na sprzedaż

BLU-DS-821

Włoszakowice, ul. Wolsztyńska, dom podpiwniczony,  powierzchnia 196m2, 4 pokoje ,ogród,   dwa garaże, sprzedaż 695 000 zł *Cena podlega negocjacji Jeśli szukasz rodzinnego domu w spokojnej bezpiecznej okolicy, w malowniczej miejscowości położonej na  trenach turystycznych ...

Powierzchnia
196,24 m2
Powierzchnia działki [m2]
322 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 541,58 zł
cena 695 000
dom na sprzedaż - Włoszakowice
vir_kryteria_wyszukiwania

rozumiem