oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Głogów (gw), Serby

Głogów (gw), Serby
dom na sprzedaż

BLU-DS-844

Głogów, Serby, dom wolnostojący, 102m2, działka 29 ar, garaże, sad, 650 000zł Jeśli marzysz o domu z dużą działką, własnym sadem i przestrzenią do życia oraz relaksu – koniecznie poznaj tę ofertę. Na sprzedaż klimatyczny dom jednorodzinny położony w spokojnej ...

Powierzchnia
102,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 900 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 372,55 zł
cena 650 000
dom na sprzedaż - Głogów (gw), Serby
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Kopernik

Głogów, Kopernik
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-843

Głogów, osiedle Kopernik, ulica Oriona, 3 pokoje, balkon, rolety zewnętrzne, 7 piętro, podjazd dla niepełnosprawnych, winda z poziomu 0, 355 000zł, sprzedaż Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m², usytuowane na 7 piętrze w zadbanym wieżowcu z nowoczesną ...

Powierzchnia
54,70 m2
Piętro
7
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 489,95 zł
cena 355 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Kopernik
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Głogów, Nosocice

Głogów, Nosocice
obiekt na sprzedaż

BLU-BS-840

Głogów, stacja paliw z terenem do inwestycji, 750m2, sprzedaż, 3 350 000zł Oferta BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie pomysł — to gotowy, dochodowy biznes. Stabilny rynek, stały popyt i ...

Powierzchnia
750,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
750 m²
Cena za m2
4 466,67 zł
cena 3 350 000
obiekt na sprzedaż - Głogów, Nosocice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Głogów, Nosocice

Głogów, Nosocice
dom na sprzedaż

BLU-DS-839

Głogów, sala bankietowa/dom weselny, zapleczem hotelowym, pow. działki 1300m2, pow. sali 304m2, ogród, parking, sprzedaż 3 650 000zł, Oferta BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Sprawdzony i gotowy do przejęcia biznes z potencjałem inwestycyjnym Sala bankietowa Glamour ...

Powierzchnia
1 300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 300 m²
Piętro
parter
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
2 807,69 zł
cena 3 650 000
dom na sprzedaż - Głogów, Nosocice
bez prowizji
obiekt na sprzedaż - Głogów (gw), Serby

Głogów (gw), Serby
obiekt na sprzedaż

BLU-BS-838

Głogów, Serby, stacja paliw z dużym terenem do inwestycji, 7166m2, sprzedaż, 4 200 000zł BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie pomysł — to gotowy, działający dochód. Stabilny rynek, stały popyt ...

Powierzchnia
7 166,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
7 166 m²
Cena za m2
586,10 zł
cena 4 200 000
obiekt na sprzedaż - Głogów (gw), Serby

Głogów, Chrobry
mieszkanie na sprzedaż

BLU-MS-835

Głogów, osiedle Chrobry, 3 pokoje, 63m2, balkon, piwnica, 379 000zł Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,6 m², położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane w samym centrum miasta. To doskonała propozycja dla osób, ...

Powierzchnia
63,60 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 959,12 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Głogów, Chrobry
17
ofert
Martyna Wilk

Doradca ds. nieruchomości

m.wilk@blunieruchomosci.pl

531494413
531494413