Blu Nieruchomości.pl Edyta Teclaf

Profesjonalne Licencjonowane Biuro Pośrednictwa obrotu Nieruchomościami, powstałe na fundamentach wieloletniego doświadczenia w branży Nieruchomości, zdobytego przez świadczenie usług pośrednictwa od 2008 roku na rzecz wielu Biur Nieruchomości w Polsce i we Włoszech.
Blu Nieruchomości.pl Edyta Teclaf, pośredniczy w transakcjach: zakupu, sprzedaży, wynajmu, najmu wszelkiego rodzaju nieruchomości.

W ramach systemu MLS GALACTICA, współpracujemy z wieloma biurami co pozwala na szerszy zakres dostępu, zarówno do klientów poszukujących jak i ofert sprzedaży nieruchomości w całej Polce  oraz we Włoszech.
Co Nas wyróżnia wśród innych miejscowych biur?, TO, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie! angażując swoje własne środki w celu jak najlepszej promocji oferty! Nie czekamy na łut Szczęścia, rozmawiamy osobiście o każdej ofercie z klientami i współpracującymi Biurami. Zapewniamy bezpieczne i kompleksowe przeprowadzenie transakcji, pomagamy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów do zawarcia umów, wyliczaniu kosztów planowanej transakcji, ustaleniu ceny ofertowej w oparciu o aktualną bazę cen rynkowych, pomoc i doradztwo na każdym etapie transakcji.

Przestrzegamy Kodeksu Etyki Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości. Ponosimy odpowiedzialność za jakość świadczonej na Państwa rzecz usługi.
Transakcje wykonywane z Naszym udziałem objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej pośrednika.

Zapraszam Państwa do współpracy
Edyta Teclaf-Zawadzka